درباره ما

درباره مجموعه فرش بقایی بیشتر بدانید

مجموعه فرش بقایی با بیش از ۱۰۰ سال سابقه در حوزه طراحی – تولید و عرضه نفیس ترین فرش های کرمان و راور

مجموعه فرش بقایی را مرحوم محمد رضا بقایی راوری در سال ۱۲۹۰در شهرستان های راور و کوهبنان بنا نهاد و سپس مرحوم علیجان این راه را ادامه دادند و هم اکنون فرزندانشان محمود ,محمد رضا ،احمد ، محسن ، و همچنین نسل چهارم این خانواده علی اکبر  ,امیر حسین و عبد المهدی در احیای این هنر اصیل کرمان نقش چشم گیری دارند.

این مجموعه کارگاه های خانگی ای را در شهرستان های راور و زرند دایر کردند که به موجب آن تعداد زیادی از خانم های محلی در آنجا مشغول به کار شدند .

فرش کرمان در ظرافت رنگ آمیزی و کیفیت کم نظیر است

بازرگانی فرش بقایی این افتخار را دارد که توانسته این هنر با هویت و اصیل ایرانی را به خوبی حفظ کند مجموعه فرش بقایی به جهت تامین تهیه فرش های خود همیشه سعی داشته تا بهترین مواد اولیه را تهیه و به کار ببرد مجموعه فرش کرمان بقایی با حضور همیشگی در نمایشگاه های بین المللی تهران و کرمان و یزد سعی در نمایش محصولات خود و ارتباط نزدیک با مشتریان خود دارد 

بازرگانی بقایی دارنده تجربه و سابقه قدیمی در امر صادرات فرش های کرمان و انواع دیگر فرش های دستباف ایرانی اقصی نقاط جهان.

خدمات مجموعه فرش بقایی

این مجموعه ارائه دهنده تخصصی انواع فرش های نفیس دستباف کرمان و همینطور سایر فرش های نفیس ایرانی مانند قم و تبریز است .

از مزایای خرید از مجموعه فرش بقایی خریدی مطمئن و با ضمانت است

این مجموعه به مشتریان خود این امکان را می دهد که با پرو فرش مورد نظر و پرداخت درب منزل خریدی آسوده و راحت را تجربه کنند و همچنین این مجموعه به مشتریان خود امکان بازگشت و یا تعویض فرش های خریداری شده را میدهد 

جستجو در سایت

درحال بارگذاری ...
بستن
مقایسه